דרושים אנשי מכירות ללא ניסיון

חיפוש עבודה עלול להיות מסע מפרך ומתיש. משרות רבות הקיימות בשוק, דורשות מהמועמדים וותק, ניסיון ו/או השכלה רלוונטית בתחום. חברות השמה בוררות היטב את המועמדים לכל משרה, מעמידות לרשותם מרכזי הערכה, ראיונות אישים, וכדומה. על כל משרה מתמודדים מועמדים רבים המנסים את מזלם וכך סיכוי הקבלה לכל תפקיד, נמוכים.

פעמים רבות נדרש ניסיון במכירות כתנאי קבלה לתפקידים שונים. עם זאת, כדי לצבור ניסיון צריך להתחיל במקום כלשהוא. כאן המקום.

לבנפיט דרושים אנשי מכירות ללא ניסיון

אם אתם מחפשים עבודה במכירות למתחילים, לבנפיט דרושים אנשי מכירות ללא ניסיון. ניתן למצוא עניין רב בתחום המכירות, שכן הוא יכול לספק עבורך מגוון רחב של אפיקים מקצועיים, מציאת משרה שתהלום את כישוריך, תספק עבורך יציבות תעסוקתית ותלווה בתנאי עבודה טובים ושכר מתגמל. תפקידים רבים בתחום המכירות, מלווים בבונוסים המבוססים על הצלחה, עמידה ביעדים ובונוסים שיכולים להוות תוספת נכבדה לשכרך החודשי.

חברות רבות זקוקות לאנשי מכירות טובים, שמטרתם לייצג את החברה, להיות  הפנים שלה, לעזור לחברה למתג את עצמה, ליצור רושם ראשוני חיובי וכמובן לקדם את המוצרים ולמכור אותם לקהל היעד.

תפקידים בתחום המכירות שאינם דורשים ניסיון: דיילי מכירה, נציגי טלמרקטינג, נציגי מכירות שטח, נציגי מכירות טלפוניים ועוד.

חברת בנפיט כמתמחה בשוק קידום מכירות

אנחנו, בבנפיט חברת קד"מ, מאמינים בזיהוי הפוטנציאל האישי, נערוך עמך, המועמד הפוטנציאלי, ראיון אישי, ללא מרכזי הערכה ונזהה בך את הכישורים ואת הפוטנציאל להיות איש מכירות. איננו מחייבים בניסיון בתחום משום שאנו נספק עבורך את ההכשרה הראויה, נדאג לכוון, ללמד, לייעץ ולהוביל אותך לאורך כל הדרך.

חשוב לנו, לזהות בך, כמועמד ללא ניסיון, תכונות אופי שיעזרו לך להיות איש מכירות מקצועי. אנו מחפשים מועמדים: אסרטיביים, אחראים ובעלי כושר ביטוי. כמו, כן, בעלי יכולת עבודה בסביבה ממוחשבת עם יחסי אנוש טובים. הניסיון הוא יתרון אך אינו תנאי מחייב לקבלה לעבודה.

בנפיט היא החברה הגדולה והטובה בארץ בתחום קידום מכירות. החברה מספקת שירותים עבור החברות הגדולות בארץ ולכן, בחברה שלנו תמיד דרושים אנשי מכירות. כמחפש עבודה ללא ניסיון, תוכל למצוא אצלנו תמיד תפקידי מכירה, להתפתח בחברה וליהנות מעבודה מאתגרת ומתגמלת.