עבודה זמנית – זה יכול להתאים גם לך

שוק העבודה כולל בתוכו מגוון רחב של משרות המוצעות לעובדים. ישנן עבודות זמניות לטווח הקצר, אשר אינן מחייבות את העובד להתחייב לתקופת עבודה ממושכת. מטרה של משרה כזו היא לתת מענה לתפקיד הרלוונטי לפרויקט מסוים בטווח קצר של זמנים, לדוגמא: שבוע, חודש וכדומה.

מבחינת מחפש העבודה מציאת עבודות זמניות היא אופטימלית במקרים מסוימים, בעיקר כאשר מדובר בסטודנט לדוגמא, שלא יכול להתחייב לעבודה לטווח ארוך, אך עדיין מעוניין לייצר לעצמו הכנסה. משרה זמנית יכולה להתאים גם לחיילים שהשתחררו לא מזמן מהצבא ומחפשים את דרכם המקצועית.

משרה זמנית מתאימה גם למי שנמצא בסוף לימודי התואר הראשון שלו, והוא או היא עדין לא יודעים באיזה אפיק מקצועי הם ירצו לבחור. מציאת עבודות זמניות הינה גם פתרון אידיאלי להרוויח כסף בזמן קצר וללא התחייבויות ארוכות טווח.

כמו-כן, בשל יוקר המחייה בארץ, מחפשי עבודה רבים מחפשים קרירה שנייה, שתאפשר להם ליצור הכנסה נוספת ועבודות זמניות הן פתרון מצוין עבורם, משום שאלו אינן יוצרות התחייבות מול המעסיק, אלא מדובר בעבודות ממוקדות ומתוחמות בלוחות זמנים שהוגדרו מראש.

משרות זמניות המוצעות בשוק העבודה

שוק העבודה רווי במשרות המוצעות למחפשי העבודה. בתחום העבודות זמניות ניתן למצוא מספר רב של תפקידים: מאבטחים, דיילי מכירה, נציגי מכירות, אנשי שטח, קופאיות, סדרני סחורה וכדומה.

כמועמד, תוכל למצוא במקומות רבים: חברות השמה, אתרי דרושים באינטרנט, חיפוש בעמודים שונים בפייסבוק, דרך ממליצים או בשיטת "חבר מביא חבר".

חברת בנפיט תספק עבורך מגוון רחב של משרות, גם קבועות וגם זמניות

אנחנו, בחברת בנפיט, מתמחים בעולם קידום המכירות. אנו עובדים עם החברות הגדולות במשק ומספקים עבורן שירותים שונים בענף המכירות.

יש לנו מספר רב של פרוייקטים, חלקם ממוקדים לטווח עבודה מוגדר ולכן יכולים להתאים לסטודנטים, חיילים משוחררים, מחפשי עבודה כמשרה שנייה וכדומה.

עבודות זמניות, אם תרצו, יכולות לעיתים להפוך לעבודות קבועות, בהתאם לצרכי המערכת וברצון שלכם כעובדים להשתלב בחברה גדולה לטווח ארוך.

אנחנו בבנפיט חברת קד"מ יכולים לספק עבורך ייעוץ שיווקי במגוון משרות בענף המכירות, החל מדיילי מכירה בשטח, נציגי מכירה פרונטאליים, דיילי קידום מכירות ועוד. כל זאת בשכר מתגמל, בונוסים גבוהים, מקום עבודה שיגרום לך לחייך כאשר אתה קם בבוקר ושיעריך את המאמצים וההתמדה. הקבלה אצלנו היא ללא מרכזי הערכה, אלא על סמך ראיון אישי.

זכרו, גם עבודות זמניות יכולות להיות מהנות ומתגמלות במקביל, לכן אנו ממליצים לך, כמועמד שמחפש עבודה זמנית, לשלוח אלינו קורות חיים ולהצטרף לשורותינו.